Menu

Kategorie

Kolekcja Reef

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Reef

Kolekcja Reef to płytki ścienne produkowane na podkładzie gresowym o błyszczącej powierzchni. Jak sama nazwa wskazuje seria Reef to płytki przedstawiające kolorystykę morza i rafy od niebieskiego po zieleń i szary. Są to płytki gresowe mrozoodporne jednak z przeznaczeniem stosowania na ściany, elewację lub do basenu iż mają błyszczącą powierzchnie. Płytki te dzięki kolorystyce, wzornictwie i przebarwieniami będą idealnym elementem dekoracyjnym w każdej łazience. Na kolekcję tą składają się płytki gresowe w wymiarze 15x15 cm o błyszczącym wykończeniu. Kolekcja dostępna jest w modelach Reef Azure, Reef Coral, Reef Nacre, Reef Bora i Reef Jade.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka elewacyjna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij