Menu

Kategorie

Kolekcja Colosseo Plus

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Colosseo Plus

Kolekcja Colosseo Plus to płytki gresowe które imitują kamień o matowej powierzchni. Modele do wewnątrz możemy stosować do kuchni, łazienki, salonu czy holu. Jest to produkt fabryki Cotto Tuscania. Są to włoskie płytki gresowe. Płytki te oferowane są w trzech kolorach Panna, Beige i Grigio. Płytki Colosseo dostępne są w formatach 122,2x122,2cm, 61,0x122,2cm i 61x61cm. Colosseo Plus oferowana jest w dwóch modelach, jako klasyczne płytki imitujące kamień i Colosseo Outdoor przeznaczone na zewnątrz na tarasowe czy balkon, jako płytki elewacyjne i chodnikowe o grubości 2cm. Zainteresowanych prostymi o kontakt, gdyż są to produkty pod zamówienie.

Zastosowanie: płytki na podłogę, płytki na ścianę, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki do holu, płytki do salonu.  

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij