Menu

Kategorie

Kolekcja Seven Tones

Kolekcja Seven Tones

KolekcjaSeven Tones to piękne płytki imitujące cegłę w kolorach beżowym, szarym, popielatym i rdzawym. Jest to jedna z najciekawszych kolekcji płytek stworzonych pod marką Brick Style przez fabrykę Golden Tile.

Struktura i kolorystyka płytek imituje powierzchnię cegły, z delikatnymi nierównościami i przebarwieniami na powierzchni. Jest to cegiełka glazurowana o bardzo przyjaznej strukturze, nie jest chropowata czy szorstka z o porami do których mógłby wnikać brud. Te cechy gwarantują łatwe utrzymanie czystości bez konieczności zabezpieczania powierzchni dodatkowymi środkami impregnującymi.

 Cegiełki z tej kolekcji są utrzymana w ciepłych kolorach natury, która zresztą była inspiracją przy jej tworzeniu. Na powierzchni widać zmiany zabarwienia jakie zachodzą w procesie wypalania cegły. Efekt tego procesu został wiernie zachowany aby nadać płytką realistycznego wyglądu. Na płytkach tych widać również świadome postarzanie cegiełki z widocznymi uszczerbkami jakby nadszarpnięte z upływem czasy. Są to płytki o bardzo uniwersalnej stylistyce które znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, nowoczesnym czy country.

Kaflee te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Płytki te produkowane sa na podkładzie gresowym, są mrozoodporne i dzięki temu są idealną propozycją płytki elewacyjnej.

Kolekcja ta zskłąda sie z płytek Seven Tones grey 6x25, Seven Tones Orange, Seven Tones Beige i Seven Tones Tabacco.

Zapraszamy do zapoznania się w naszym sklepie Ape Łazienki  z innymi płytkami imitującymi cegłę z oferty marki Brick Style. najciekawsze propozycje to kolekcje Oxford, Baku, London, The Strand, Baker Btreet i Wastminster.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij