Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Gothel

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Gothel

Kolekcja Gothel 30x90 to propozycja płytek ściennych i łazienkowych rektyfikowanych z oferty fabryki Azulejos Benadresa. AB proponuje nam serię płytek imitujących marmur w dwóch kolorach, beżowym i kolorze mokka.  Bardzo eleganckie, klasyczne kafle w połysku na których widzimy delikatne żyłki i smugi charakterystyczne dla naturalnego kamienia marmuru, nieprzesłaniające swoją intensywnością piękna koloru płytki. Płytki bardzo uniwersalne, znajdą swoje miejsce we wnętrzach współczesnych, klasycznych jak i retro. Bardzo pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, metalowymi wstawkami i kamieniem.

Płytki z serii Gothel oferowane są w dwóch kolorach mokka i beżowym. Do kafli bazowych 30x90 stworzono prosty, minimalistyczny dekor Keid Gothal. Dodatkowo w serii Gothal dostępne są płytki gresowe na podłogową Gothel beige 60x60 i Gothel Moka 60x60.  Płytki te  są mrozoodporne, a krawędzie płytek zostały również rektyfikowane.

Niewątpliwie zaletą tej kolekcji jest wysoka jakoś,ć produktu w połączeniu z atrakcyjną ceną płytek Gothel.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki ścienne do salonu.

Płytki gresowe - płytki podłogowe, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki na zewnątrz.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij