Menu

Kategorie

Kolekcja Abbey

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Abbey

Kolekcja Abbey imitacja deski w modnych kolorystycznie odsłonach, produkowane jako płytki podłogowe i ścienne o wymiarach 19,5x120cm, 40x120cm i 30x90,2cm. Cała kolekcja produkowana na podkładzie gresowym przeznaczona jest do stosowania wewnątrz. Abbey dzieli się na płytki w kształcie deski Abbey Base, które możemy stosować na podłogę i ścianę natomiast modele Abbey Suite to płytek ściennych imitujące cienkie listewki. Struktura płytek Suite idealnie imituje drewno o frezowanych paskach co nadaje im trójwymiary wygład a styl płytki pasuje np. do łazienki nadając mu wygład nowoczesnego SPA. Abbey to ukłon dla stylu retro, lat siedemdziesiątych i początku lat 80-tych, kiedy to drewno stanowiło istotny element aranżacji każdego modnego wnętrza. Królowało zarówno jako parkiet na podłodze jak również jako element aranżacji ścian jako boazeria. Bez wątpienia płytki z tej kolekcji bardzo dobrze komponują się np. z szarościami betonu, drewnem czy kamieniem naturalnym. Ciekawy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem, rektyfikowane krawędzie i antypoślizgową powierzchnią daje nam produkt wysokiej jakości pod względem technicznym i estetycznym. 

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij