Menu

Kategorie

Kolekcja Apalache

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Apalache

Appalachy, które nadają kolekcji Apalache swoją nazwę, są najwybitniejszą cechą morfologiczną wschodniej części Ameryki Północnej. Miękkie ziarna, które tworzą neutralne, ciepłe i komfortowe środowisko, ożywiając każdą podłogę w domu. Jego wyważona i szeroka gama kolorystyczna idealnie komponuje się z każdym aktualnym trendem. Kolekcja Apalache to płytki gresowe drewnopodobne w klasycznym kształcie deski z oferty Ape Łazienki. Kafle te maja uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytki podłogowe lub ścienne. Celem dla projektantów było osiągnięcie płytek nadających naszym domom ciepła, harmonii i bliskości natury. Kolekcja dostępna jest w formatach 20x120cm dla klasycznej deski, natomiast płytki ścienne 20x60cm a dla listw wykończeniowych 10x120cm. Tak kompleksowa oferta pozwala na kompleksowe zaprojektowanie wnętrza. Dostępne kolory to Apalache Sandalo, Apalache Sabbia, Apalache Grigio, Apalache Miele, Apalache Tabacco, Umber Sabbia, Umber Sabbia i Umber Grigio.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij