Menu

Kategorie

Kolekcja Arleta

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Arleta

Kolekcja Arleta to drewnopodobne płytki ścienne produkowane na białym podkładzie o błyszczącej powierzchni. Kolekcja w modnych odsłonach imitacji szerokich desek to najnowsza propozycja płytek ściennych. Płytka Arleta White Dekor cechuje się trójwymiarową powierzchni i tworzy ciekawe dekoracyjne wzory. Kolekcja ta to ukłon dla stylu retro, lat siedemdziesiątych i początku lat 80-tych, kiedy to drewno stanowiło istotny element aranżacji każdego modnego wnętrza. Na serię tą składają się płytki imitujące drewno w dwóch odsłonach kolorystycznych białym i szarym. Bez wątpienia płytki z tej kolekcji bardzo dobrze komponują się np. z szarościami betonu czy neutralnej bieli. Glazura z tej serii oferowana jest w formacie 25x40cm. Do kolekcji zaprojektowano również listwy wykończeniowe Arleta Listwa 7x40 cm i Arleta Inox 1,5x40cm. Ciekawy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem, daje nam produkt wysokiej jakości pod względem technicznym jak i estetycznym. Atutem płytek z tej kolekcji jest również ich atrakcyjna cena. Dostępne produkty z kolekcji to Arleta White Dekor, Arleta White, Arleta Grey, Arleta Listwa i Arleta Inox.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij