Menu

Kategorie

Kolekcja Atelier Halcon

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Atelier Halcon

Kolekcja płytek Atelier to bardzo atrakcyjna oferta płytek drewnopodobnych zarówno pod względem wizualnym, wykończenia jak i cenowym. Seria płytek gresowych panelopodobnych o bardzo naturalnym wykończeniu. Atelier  to płytki imitujące drewno oferowane w kolorach bielonego drewna, szarym, odcieniach beżu i brązowym.  Dostępne formaty płytek Atelier to 15,3x58.9, 24x88, 22,5x119,5 i 23,3x120. Dodatkowo w ofercie znajdziemy płytki antypoślizgowe R11 w formacie 23,3x120 w kolorach taupe, gris i beige które idealnie znajdują zastosowanie jako okładzinę na taras czy balkon. Uniwersalny charakter tej kolekcji, pozwala na ich użycie zarówno jako płytki podłogowych jak i płytek ściennych. Jest to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek do salonu, możemy je położyć w lazience, czy przedpokoju.

 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na balkon.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij