Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Board

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Board

Board to kolekcja płytek jak sama nazwa mówi drewnopodobnych. Składa się z płytek ściennych produkowane na podkładzie białym i gresowych o matowej powierzchni. Oferowana jest o wymiarach 25x60cm, 25x25 cm, 33.3x33.3 cm, 31x62cm i 5,5x60cm. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących drewno dostępne w kształcie prostokątnym typu deska i kwadratowym. Kafle imitujące deskę o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne o gładkiej powierzchni i jako mozaika. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Board powodują że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Jako element dekoracyjny proponujemy płytki w stylu Patchwork Board Dekor Majolika, która cechuje się wzorzystą powierzchnią. Dostępne kolory to Board Brown, Board Cream, Board Dekor Majolika, Board Mozaika i Listwa Board Majolika.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij