Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Calgary

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Calgary

Kolekcja Calgary to imitacja deseczki w modnych kolorystycznie odsłonach, produkowana jako płytka ścienna o wymiarach 10x30 cm. To ukłon dla stylu retro, gdzie drewno stanowiło istotny element aranżacji każdego modnego wnętrza, jako element aranżacji ścian. Bez wątpienia płytki z tej kolekcji bardzo dobrze komponują się np. z szarościami betonu, drewnem czy kamieniem naturalnym. Ciekawy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem daje nam produkt wysokiej jakości pod względem technicznym i estetycznym. Na serię tą składają się płytki imitujące drewno w odsłonach kolorystycznych: Calgary Pearl, Calgary Grey, Calgary Maple i Calgary Camel.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij