Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Cowan

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cowan

Kolekcja Cowan to płytki drewnopodobne imitujące w strukturze łupek produkowana na czerwonym podkładzie o wymiarze 17.5x50 cm. Są to płytki o nie równiej powierzchni wyglądem przypominą sklejone deski czy listewki w jedna całość. Powierzchnia posiadają przebarwienia, które podkreślają wygład naturalnego drewna tworząc tym ciekawszą całość. Są to płytki hiszpańskiego pochodzenia z fabryki Baldocer o uniwersalnym zastosowaniu, można wykorzystać je zarówno jako płytki ścienne lub podłogowe. Kafle Cowan Sabine łączą w sobie efekt nowoczesności w imitacji drewna jak i naturalności w kolorystyce i wzornictwie. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Cowan może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Dostępne kolory to Cowan Rovere, Cowan Notte, Cowan Brown, Cowan Greige i Cowan Anthracite.


Zastosowanie: płytki ścienne, płytki na podłogę, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu. 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij