Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

kolekcja Hexawood

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

kolekcja Hexawood

Kolekcja Hexawood to nowoczesna płytka gresowa dla miłośników stylu drewnopodobnego o nietypowych kształtach: heksagonalnym o wymiarze 17,5x20 cm i szewronu o wymiarze 9x20,5 cm. Nowoczesna forma i styl jaki i kolorystyka umożliwią zastosowanie w każdym pomieszczeniu i pasują praktycznie do każdego stylu i wyposażenia. Płytka o kształcie szewron idealnie sprawuje się do ułożenia jodełki i podkreśla w ten sposób nie tylko styl klasyczny ale również nowoczesny. Kształty płytek są idealnie wyproporcjonowane i umożliwiają ułożenie wielu różnych układów np. same równoległe, same sześciokąty, ale również mieszanie obu kształtów w ciekawe wzory. Ze względu na cechy kolekcja Hexawood może znaleźć zastosowanie wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience, kuchni ale również na zewnątrz na balkonie czy tarasie.

Zastosowanie - płytka gresowa: płytka ścienna, płytka podłogowa, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij