Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Horizon

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Horizon

Kolekcja Horizon to kolekcja płytek gresowych imitujący drewno czy deski. Kolekcja ta składa się z płytek matowych wyprodukowanych z gresu w kolorach drewna bielonego, beżu, brązu i szarego. Generalnie możemy wszystkie płytki gresowe stosować na podłodze i na ścianie wewnątrz i na zewnątrz. Kolekcja jest wykonana o grubości 8,5mm o klasą ścieralności R9, co czyni ich idealnym produktem do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Są to włoskie płytki gresowe produkowane w formacie 12,5x50cm w stylu deski i posiada odpowiednie dekory. Dostępne kolory to: Horizon White, Horizon Grey, Horizon Almond, Horizon Beige i Horizon Brown.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki gresowe, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij