Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Ike

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ike

Kolekcja Ike to jedna z propozycji płytek gresowych hiszpańskiej fabryki Codicer. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących drewno. Dzięki jednolitej neutralnej kolorystyce płytki Ike idealnie nadają się do ułożenie samodzielnie lub w połączeniu z graficznymi wzorami z tej kolekcji Ike Mix Summer lub Ike Mix Winter tworząc na większej powierzchni oryginalny graficzny wzór. Kafle kwadratowe o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te hiszpańskie płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe a z uwagi na swoje parametry techniczne jako płytki tarasowe, płytki balkonowe czy płytki elewacyjne. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Ike powodują ze płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne kolory to Ike White, Ike Almond, Ike Grey, Ike Black i wzorzyste Ike Mix Summer i Ike Mix Winter. 

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij