Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Iroco

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Iroco

Iroco to bardzo uniwersalne drewno do zastosowania w każdej przestrzeni zewnętrznej. Zapewnia ciepło i elegancję oraz nowoczesność. Występuje w trzech miękkich i zrównoważonych odcieniach: Iroco Ivory kość słoniowa to najbardziej naturalna wersja, szarość Iroco Gris to najzimniejsza wersja szlachetnego materiału i Iroco Teka przypomina drzewo teakowe. Płytki gresowe w kształcie parkietu o formacie 45x45 cm i posiadają powierzchnie antypoślizgową R11, które idealnie znajdują zastosowanie jako okładzinę na taras, balkon czy elewację. Uniwersalny charakter tej kolekcji, pozwala na ich użycie zarówno jako płytki podłogowych jak i płytek ściennych. Jest to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek do salonu, możemy je położyć w łazience, czy przedpokoju. Dostępne kolory: Iroco Teka, Iroco Ivory i Iroco Teka.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij