Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Luxor

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Luxor

Kolekcja Luxor płytek drewnopodobnych o wyważonej gamie kolorów idealnie komponujące się z każdym aktualnym trendem. Kolekcja Luxor to płytki gresowe drewnopodobne w klasycznym kształcie deski z oferty Ape Łazienki. Kafle te maja uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytki podłogowe lub ścienne. Celem dla projektantów było osiągnięcie płytek nadających naszym domom ciepła, harmonii i bliskości natury. Kolekcja dostępna jest w formatach 22,5x90cm dla klasycznej deski a dla listw wykończeniowych 7,5x90cm. Tak kompleksowa oferta pozwala na kompleksowe zaprojektowanie wnętrza. Dostępne kolory to Luxor Carbone, Luxor Grigio, Luxor Aria, Luxor Paglia i Luxor Fuoco.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij