Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Melange

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Melange

Drewno, jego faktury, geometryczne kształty i kolor są źródłem inspiracji dla serii Melange. W tej nowej serii szukaliśmy wysoce dekoracyjnego wzoru, który odkrywa nowe możliwości estetyczne i przełamuje schematy w stosunku do tradycyjnych parkietów. Oferowana jest w dwóch formatach 33,15×33,15cm i 16,5×16,5cm. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących drewno o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe o gładkiej powierzchni. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Melange powodują, że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. dostępne kolory to Melange Blue, Melange Black i Melange Natural.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij