Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Suomi

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Suomi

Płytki Suomi to jedna z propozycji płytek gresowych hiszpańskiej fabryki Codicer o wymiarach 22x25cm i 22x90 cm. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących drewno w odcieniach szarości w efektem postarzenia. Dzięki neutralnej kolorystyce płytki Suomi idealnie nadają się do ułożenie samodzielnie. Kafle heksagonalne i prostokątna o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te hiszpańskie płytki proponowane są jako płytki ścienne lub podłogowe a z uwagi na swoje parametry techniczne jako płytki tarasowe, płytki balkonowe czy płytki elewacyjne. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Swanwood powodują ze płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępny kolor to Suomi Grey, Suomi Beige i Suomi White. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij