Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Swanwood

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Swanwood

Płytki Swanwood to jedna z propozycji płytek gresowych hiszpańskiej fabryki Codicer. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących drewno dostępne w kształcie heksagonalnym i prostokątnym jako deska. Dzięki jednolitej neutralnej kolorystyce płytki Swanwood idealnie nadają się do ułożenie samodzielnie lub w połączeniu z graficznymi wzorami z kolekcji Tribeca Hex 25 lub Harlem tworząc na większej powierzchni oryginalny graficzny wzór. Kafle heksagonalne o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te hiszpańskie płytki proponowane są jako płytki ścienne lub podłogowe a z uwagi na swoje parametry techniczne jako płytki tarasowe, płytki balkonowe czy płytki elewacyjne. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Swanwood powodują ze płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne kolory to Swanwood Beige, Swanwood Brown i Swanwood Grey. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij