Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Trapez Wood

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Trapez Wood

Kolekcja Trapez Wood to płytki gresowe o heksagonalne kształcie imitująca drewno. Na kolekcję tą składają się dwa model płytek Trapez Wood Ash i Trapez Wood Oak. Są to płytki matowe produkowane w formacie 28,5x33cm. Powierzchnia płytki wizualnie przypomina trapez poprzez dwukolorową powierzchnię, glazura drewnopodobna jest zabarwiona na czarno a druga przypomina bielone drewno lub drewna w kolorze beżowym. Bardzo modna kolorystyka oraz struktura powodują że jest to seria płytek odpowiadających na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Trapez Wood to kafle o uniwersalnym, bardzo szerokim zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne, czy płytki na podłogę. Są to płytki gresowe jednak przewidziane do stosowania wewnątrz. Modny wzór, ciekawa kolorystyka, szerokie zastosowanie tworzy idealne połączenie dla płytek które możemy stosować jako modny element aranżacji pomieszczeń mieszkalnych typu kuchnie, łazienka, salon jak i obiektów publicznych typu restauracje, kawiarnie czy biura. Dostępne modele to Trapez Wood Ash i Trapez Wood Oak.

Zastosowanie:płytki ścienne, płytki podłogowe,płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij