Menu

Kategorie

Kolekcja Treverkage

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Treverkage

Kolekcja Treverkage to płytki drewnopodobne oddające najbardziej intymne emocje i cechy natury. Treverkage o nowy formacie 10x70 cm, to nowa interpretacja drewna, która komponuje się z pomysłami na młody i funkcjonalny styl domu. Głównym bohaterem nowej kolekcji płytek jest lakierowane drewno, które znajduje zastosowanie na niezliczonych rodzajach posadzek. Innowacyjna i współczesna paleta barw złożona z pięciu kolorów: White, Beige i Brown dla tych, którzy mają bardziej tradycyjne gusta natomiast Anthracite i Grey dla osób preferujących styl nowoczesny. Płytki Treverkage pięknie komponują się w połączeniu z metalem, beton, lnem czy kamieniem.

Zastosowanie: płytki ścienne, płtki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij