Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Treverkage

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Treverkage

Kolekcja Treverkage to płytki drewnopodobne oddające najbardziej intymne emocje i cechy natury. Treverkage o nowy formacie 10x70 cm, to nowa interpretacja drewna, która komponuje się z pomysłami na młody i funkcjonalny styl domu. Głównym bohaterem nowej kolekcji płytek jest lakierowane drewno, które znajduje zastosowanie na niezliczonych rodzajach posadzek. Innowacyjna i współczesna paleta barw złożona z pięciu kolorów: White, Beige i Brown dla tych, którzy mają bardziej tradycyjne gusta natomiast Anthracite i Grey dla osób preferujących styl nowoczesny. Płytki Treverkage pięknie komponują się w połączeniu z metalem, beton, lnem czy kamieniem.

Zastosowanie: płytki ścienne, płtki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu. 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij