Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Treverkland

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Treverkland

Kolekcja Treverkland to drewnopodobny gres o nowym formacie 10 - 13x100 cm, która przywodzi na myśl intensywny zapach surowego dębu, bogatego w sęki i naturalne słoje, oferując niezliczone możliwości układania. Pięć wariantów kolorystycznych dostępnych w ramach serii, która wnosi styl i wyszukane akcenty vintage, odczytane według współczesnego klucza, w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Kolekcja o ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno w nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy Industrial. Cała kolekcja jest dostępna w kolorach Treverkland Beige, Treverkland Brown, Treverkland Grey, Treverkland Taupe i Treverkland White.

  Zastosowanie: płytki ścienne, płtki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu. 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij