Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Treverktime

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Treverktime

Deski Treverktime to seria płytek imitujących drewno które należą do grupy produktów z szerszej kolekcji Treverk.  Założeniem tego projektu było pokazanie szerokiego spektrum różnorodności odcieni, barw, struktury drewna dębowego.  Naturalne bogactwo tego drewno udało się uchwycić projektantom fabryki Marazzi w serii płytek Treverktime. 

Seria ta składa się z palety 5 kolorów, szarego, brązowego, kolorze orzecha, beżowym i w kolorze przybrudzonej bieli, są to płytki Treverktime walnut, treverktime beige, treverktime white, treverktime brown i treverktime grey.

Płytki dostępne są w jednym formacie 20x120, w dwóch wersjach naturalnej i grip antypoślizgowej, przeznaczonej na tarasy, na werandy, do altan.

Płytki drewnopodobne Treverktime są produktem uniwersalnym który można wykorzystać jako płytki podłogowe i płytki ścienne praktycznie w każdym pomieszczeniu mieszkalnym jak i użyteczności publicznej.

Płytki Treverktime polecane są jako płytki do salonu, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do przedpokoju, jako płytki tarasowe, płytki elewacyjne.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij