Menu

Kategorie

Kolekcja Wood Love

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Wood Love

Postaw na odważne połączenie dwóch modnych trendów – naturalnego drewna i industrialnego cementu. Płytki z kolekcji Wood Love w harmonijny sposób uczynią z domu oazę spokoju. W kolekcji ciepła barwa dębowego drewna subtelnie przeplata się z surową szarością betonu. Dzięki dwóm strukturalnym wzorom płytek drewnopodobnych, modnej jodełce oraz poziomym liniom, ułożone aranżacje zaskoczą swoją lekkością i energicznością. W takim wnętrzu odpoczniesz od zgiełku miejskiej dżungli. Cała kolekcja dostępna jest o matowym wykończeniu i rektyfikowanych krawędziach. Dostępne model to Wood Love Brown Struktura, Wood Love Brown Struktura A, Wood Love Brown Struktura B i Love Grys Mat.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij