Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Wood1A4

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Wood1A4

Wood1a4 to kolekcja imitująca drewno łącząca relację funkcjonalności i stylu w sobie. Styl Wood 1a4 to proporcja między krótkim a długim bokiem deski, którą ta kolekcja prezentuje tylko w jednym formacie 30x120 cm o matowym wykończeniu i rektyfikowanych krawędziach. Ideą było stworzenie produktu o antycznym uroku drewna i nowoczesnym designie szerszej i krótszej deski, którą można by ułożyć równo i nie przestawiać. Funkcjonalność jednej kolekcji z czterema różnymi wariantami stylistycznymi elegancki i bezkompromisowy, wiernie odwzorowująca efekty kasztanowca, dębu i orzecha tanganika. Ta sama wersja w tych samych kolorach, ale produkowana w długich, cienkich paskach i model vintage, który składa się z mieszanki gatunków drewna w tych samych ciepłych kolorach. Wariant vintage w wersji antypoślizgowej powierzchni R11 do użytku na zewnątrz, pozostałe płytki posiadają powierzchnie R9 i sugeruje się stosowanie wewnątrz. Drewno Wood1a4 może wyglądać na skomplikowane, ale tak naprawdę jest bardzo proste. Oferowanie czterech wariantów, klasycznych kolorów i zasadniczo nowego formatu w jednej kolekcji oznacza skuteczne zaspokojenie większej liczby potrzeb sprzedażowych. 

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij