Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Sfera

Ilość: 29

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 29

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Sfera

Sfera to kolekcja płytek gresowych, składająca się z dwóch części, koła o średnicy 43 cm „SFERA” oraz zakrzywionego trójkąta „TEE”, przeznaczonych do wypełnienia luk między okręgami tworzących sześciokątną sieć. Produkcja wykonywana jest na zamówienie według projektu. Dostępność do realizacji niestandardowych kolorów i wykończeń.

są to płytki hiszpańskiego z oferty fabryki  Equipe, są to duże okrągłe płytki gresowe o pięknej, różnorodnej kolorystyce. Płytki gresowe dostępne są w najróżniejszych odcieniach i kolorach: żółtych, czerwonych, zielonych, niebieskich, szarych i czarnym. Płytki z gresu są mrozoodporne, posiadają antypoślizgową powierzchnie R11 i piątą klasę ścieralności, co czyni je idealnym materiałem do położenia na zewnątrz np. jako płytka chodnikowa lub do pokrycia np. boiska szkolnego czy placu przy budynku gastronomicznym lub przemysłowym. Aby podkreślić wzór płytki można zastosować kolorystycznie kontrastujące fugi co czyni powierzchnie bardziej dynamiczne, aczkolwiek powinno się zastosować uzupełniające elementy płytki Sfera TEE - 14,3x12,5 cm w kształcie trójkątnym, idealnie dopasowujące się do wolnych miejsc pomiędzy okrągłymi płytkami Sfera. 

Zastosowanie: płytka chodnikowa, płytki balkonowe, płytki tarasowe, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij