Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Koekcja Active

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Koekcja Active

Hiszpańskie matowe płytki gresowe i ścienne z kolekcji Active imitują w idealny sposób naturalny kamień. Są to płytki oferowane w trzech kolorach naturalnych White-biały, Grey-szara i Black-czarna. Uzupełnieniem tej kolekcji są płytki ścienne dekoracyjne Active B-Thin White i Grey, Sextans Active B-Thin i Veggen Active White B-Thin o wymiarach 30x90 cm. Dekor Veggen Active White B-Thin charakteryzują się strukturalnym wzorem, przy czym po całej długości płytki wyfrezowano paski o różnych wymiarach i odstępach. Sextans Active B-Thin natomiast posiada na całości tłoczone małe heksagony które zdobią wzory nadrukowane składający się geometrycznych kształtów. Połączenie płytek bazowych i dekoracji pozwala na stworzenie unikatowych aranżacji. Gres Active produkowany jest w dwóch kształtach i formatach, jako tradycyjna płytka kwadratowa 60x60 i jako płytka prostokątna w rozmiarach 240x120cm. Kafle z tej kolekcji produkowane są na gresowym i białym podkładzie, gresy to płytki o powierzchni antypoślizgowej klasy R9 i klasie ścieralności PEI II i III. Wysokie parametry techniczne, mrozoodporność czyni te płytki uniwersalnymi pod względem walorów użytkowych. Są to kafle które można stosować jako płytki ścienne, płytki podłogowe oraz na zewnątrz jako płytki na taras czy płytki elewacyjne. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych na zewnątrz.  Są to gresowe kafle o ponadczasowym wzornictwie, matowej i gładkiej powierzchni. Ze względu na cechy kolekcji mogą one znaleźć zastosowanie również na tarasie zewnętrznym, fasadzie domu, balkonie, w altance lub jako element chodnika. Dostępne kolory z tej kolekcji to Active Black, Active Grey, Active B-Thin White, Active B-Thin Grey, Sextans Active B-Thin i Veggen Active White B-Thin.

Zastosowanie- płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki do altanki.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij