Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Aspdin

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Aspdin

Kolekcja Aspdin imitująca płytki cotto w kolorze ziemi o delikatnie matowej powierzchni, charakterystyczne dla architektury i stylu śródziemnomorskiego. Kolekcja składa się z płytek kwadratowych 25x25cm i heksagonalnych Hex 56 w dwóch podstawowych kolorystyce ceglastej i szarym. Dodatkowo zaprojektowano płytki dekoracyjne Aspdin Deco o wzorze w kolorze niebieskim i Aspdin Rigato o strukturalnym układzie geometrycznym. Są to płytki gresowe z oferty fabryki Codicer. Terakota o bardzo szerokim i uniwersalnym zastosowaniu. Możemy je wykorzystać zarówno jako płytki podłogowe, płytki ścienne oraz płytki elewacyjne, płytki tarasowe, płytki balkonowe. Płytki Aspdin są mrozoodporne i posiadają wysoka klasa ścieralności PEI4. Rustykalny charakter płytek pozwala na ich wykorzystanie w pomieszczeniach retro, w stylu country śródziemnomorskim. Dostępne modele Aspdin Cotto Hex56, Aspdin Grey Hex56, Aspdin Cotto, Aspdin Grey, Aspdin Cotto Deco, Aspdin Grey Deco, Aspdin Cotto Rigato i Aspdin Grey Rigato.

 Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij