Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Bali Stone

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bali Stone

Bali Stone to nowa kolekcja w Ape Łazienki o właściwościach antybakteryjnych przeznaczona do przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych. Antybakteryjne właściwości to atut rzadko spotykany pośród płytek gresowych podłogowych i ściennych. Jest kolekcja imitująca kamień wykonana z gresu o wymiarze 30x60 i 25x25 cm o antypoślizgowej matowej powierzchni R11. Jest to kolekcja w stylu rustykalnym, która świetnie się pasuje w aranżacjach z drewnem i metalem. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i stopnicy narożne z zaokrąglonym bokiem dostępne w rozmiarze 30x60 i 33x33cm, skontaktuj się z nami pod indywidualne zamówienie. Cała Kolekcja jest dostępna w trzech kolorach: Bali Stone Beige, Bali Stone Gris i Bali Stone Pizarra.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij