Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Buxi

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Buxi

Kolekcja Buxi to płytki gresowe utrzymane w stylistyce imitującej naturalny kamień w szerokiej gamie kolorystycznej, począwszy od odcieni koloru beżu, brązu i szarości a kończywszy na ciemnych antracycie. Niewątpliwym atutem tej kolekcji są płytki typu mozaiki Buxi Mosaic Siena 30x30 cm, dla których bazę stanowią płytki Buxi. Cześć modeli ofoerowana jest o rektyfikowanych krawędziach oznaczone Buxi-R. Gresy z tej kolekcji oferowane są w formatach 30x60, 60x60 i 59,3x119,3 cm. Są płytkami o wysokiej klasie ścieralności, odpornymi na niskie temperatury. Płytki z tej kolekcji posiadają atesty na antypoślizgowość R13. Dostępne modele to Buxi Siena, Buxi Gris, Buxi Basalto i Buxi Crema.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij