Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Calcare Poler

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Calcare Poler

Kolekcja Calcare to gresowe płytki imitujące kamień w kolorze brązowym o polerowanej powierzchni. W tej kolekcji znajdziemy płytki o klasycznych formatach kwadratowych i prostokątnych od 59,8x59,8cm, 79,8x79,8cm, 59,8x119,8cm, 119,8x119,8cm aż po 119,8x239,8cm. Ciała kolekcja posiada rektyfikowane krawędzie. Świetnie nadaje się jako kafla łazienkowa, kuchenna czy salonu. Kafle z kolekcji Calcare wiernie oddają  piękno kamienia z delikatym użyleniem i przebarwieniami. Celem dla projektantów było osiągnięcie płytek nadających naszym domom ciepła, harmonii i bliskości natury. Niewątpliwie cel ten został osiągnięty i w połączeniu z drewnem, szkłem czy metalem dodatkowo podkreśla się jego walory.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij