Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Chevron

Ilość: 30

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 30

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Chevron

Kolekcja Chevron  to propozycja płytek ściennych chevron Wall 5,2x18,6 i płytek podłogowych na gresowym podkładzie Chevron 9x20,5. Są to hiszpańskie płytki typu szewron oferowane w dwóch formatach 5,2x18,6 w przypadku płytek ściennych i w rozmiarze 9x20,5 w przypadku płytek gresowych. Jest to kompleksowa oferta płytek typu jodełka oferowanych jako płytki ścienne Chevron Wall i płytki podłogowe w wersji Chevron. Niewątpliwie to propozycja płytek o bardzo uniwersalnych charakterze i stylistyce, płytki te możemy wykorzystać zarówno w aranżacji wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych jak i klasycznym czy retro. Płytki gresowe Chevron 9x20,5 są mrozoodporne i można je wykorzystać jako płytki elewacyjne  czy płytki na taras. Płytki Chevron oferowane są w szerokiej gamie odcieni szarości, bieli, czerni i w odcieni miętowym czy szaro niebieskim. Są to płytki typu monokolor o matowej powierzchni. Dodatkową propozycją są płytki Chevron Wall w kolorach białym i czarnym proponowane w wersji błyszczącej. Oferta kafli gresowych Chevron wzbogacona jest o płytki dekoracyjne Chevron Patchwork B&W i Chevron Patchwork Colour. Wysokie parametry techniczne i szeroka gama kolorystyczna pozwalają na ich wykorzystanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych jako płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salon czy płytki na balkon, taras jak i w obiektach użyteczności publicznej, typu kawiarnie, restauracje, hotele czy powierzchnie biurowe. 

Zastosowanie: Chevron Wall 5,2x18,6 - płytki ścienne płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Chevron 9x20,5 - płytki gresowe-płytki podłogowe i płytki ścienne: płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do salonu, płytki do altanki, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij