Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Ebru

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ebru

Kolekcja Ebru to płytki gresowo o barwnej powierzchni utrzymanej w kolorach niebiesko-piaskowych z dodatkami bieli i szarości. Glazura tej kolekcji to odniesienie do tureckiej tradycji zdobienie papier zwaną Ebru. Sztuka ta polega na przenoszeniu wzorów na papier tworzonych za pomocą farb rozprowadzanych pędzlami i patykami na wodzie zagęszczonej tłustą substancją, technika znana również jako marmurkowanie. Hiszpańscy projektanci z fabryki Codicer na podstawie tej sztuki zaprojektowali płytki gresowe pod nazwą Ebru. Kolekcja Ebru dostępna w ofercie Ape Łazienki to matowe płytki w modnych kolorach niebieskich z dodatkami bieli, kremu i szarości. Kolekcja składa się z płytek gresowych o gładkiej powierzchni i wymiarze 66x66 cm. Kafle na podkładzie gresowym mogą znaleźć zastosowanie na ścianach i podłodze. Płytki Ebru pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu i pasuje do stylów prostych, minimalistycznych. Płytki są nierektyfikowane i przeznaczone do układania wewnątrz jak i na zewnątrz.

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij