Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Ebru

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ebru

Kolekcja Ebru to płytki gresowo o barwnej powierzchni utrzymanej w kolorach niebiesko-piaskowych z dodatkami bieli i szarości. Glazura tej kolekcji to odniesienie do tureckiej tradycji zdobienie papier zwaną Ebru. Sztuka ta polega na przenoszeniu wzorów na papier tworzonych za pomocą farb rozprowadzanych pędzlami i patykami na wodzie zagęszczonej tłustą substancją, technika znana również jako marmurkowanie. Hiszpańscy projektanci z fabryki Codicer na podstawie tej sztuki zaprojektowali płytki gresowe pod nazwą Ebru. Kolekcja Ebru dostępna w ofercie Ape Łazienki to matowe płytki w modnych kolorach niebieskich z dodatkami bieli, kremu i szarości. Kolekcja składa się z płytek gresowych o gładkiej powierzchni i wymiarze 66x66 cm. Kafle na podkładzie gresowym mogą znaleźć zastosowanie na ścianach i podłodze. Płytki Ebru pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu i pasuje do stylów prostych, minimalistycznych. Płytki są nierektyfikowane i przeznaczone do układania wewnątrz jak i na zewnątrz.

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij