Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Iseo

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Iseo

Kolekcja Iseo to seria płytek gresowych imitujących płyty kamienne w odcieniach szarości, Iseo Natural i Iseo Light. Są to kafle gresowe oferowane w wersji płytek heksagonalnych, płytek kwadratowych i płytek prostokątnych w formatach 22x25, 50x50 i 33x66. Idealna propozycja kafli do wnętrz nowoczesnych gdzie szarość i piękno naturalny kamień będą stanowiły idealne połączenie. Płytki gresowe Iseo stanowią ciekawe rozwiązanie w połączeniu z drewnianymi i metalowymi elementami . Są to płytki hiszpańskie z oferty fabryki Codicer,  która posiada jedna z najszerszych ofert płytek tego typu. Są to kafle produkowane na gresowym podkładzie o bardzo szerokim i uniwersalnym zastosowaniu.  Proponowane są zarówno jako płytki ścienne jak i płytki podłogowe. Parametry techniczne i fakt że są to płytki mrozoodporne daje możliwość ich stosowania na zewnątrz jako płytki tarasowe, płytki elewacyjne czy płytki na balkon. Niewątpliwie kolekcja ta jest odpowiedzią na panujące obecnie trendy, gdzie do łask powraca kamień, płytki lastryko. Zastosowanie płytek z tej kolekcji jest szerokie, jest to idealna propozycja płytek do wnętrz mieszkalnych, pomieszczeń usługowych czy użyteczności publicznej, oraz jako element aranżacji tarasu, elewacji czy balkonu.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki elewacyjne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki balkonowe, płytki tarasowe.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij