Menu

Kategorie

Kolekcja Les Dalles des Chateaux

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Les Dalles des Chateaux

Kolekcja Les Dalles des Chateaux to jak sama nazwa wskazuje płytki jak z zamku o wyglądzie starego kamienia nadający ciepłą, mistyczną atmosferę. Jest to nowa definicja pojęcie romantycznego mieszkania z nieregularnymi powierzchniami, ukształtowanymi nierównymi krawędziami i lekkimi przebarwieniami. Les Dalles des Chateaux  stworzą środowisko przyjazne i przestrzenne, posiadają wykończenie naturalne matowe. Cała kolekcja oferowana jest w formatach 50x100, 50x50, 33,3x50 i 33,3x33,3x33,3 cm. Płytki o naturalnym wykończeniu posiadają powierzchnie antypoślizgową R9, które idealnie znajdują zastosowanie jako okładzinę ścienną i podłogową. Jest to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek do salonu, możemy je położyć w łazience, czy przedpokoju. Dostępne kolory: Les Dalles des Chateaux Gris, Les Dalles des Chateaux Blanc,  Les Dalles des Chateaux Champagne i  Les Dalles des Chateaux Noir.

 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na balkon. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij