Menu

Kategorie

Kolekcja Limestone Ape

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Limestone Ape

Wapień, kamień osadowy w kolorze Havana beżowym, pochodzi z włoskiego miasta Trani w regionie Apulii i jest punktem wyjścia dla nowej kolekcji Limestone. Kamień ten był używany do budowy budynków i dzieł sztuki, takich jak Katedra w Trani. Efekt szlifowania nadaje mu bardzo neutralny matowy wygląd, a żyły uwydatniają się jako subtelne detale. Kolekcja Limestone nie tylko wyróżnia się niesamowitą wszechstronnością i pięknem samego kamienia z żyłami i warstwami, intensyfikując naturalność powstających z biegiem czasu pęknięć w kamieniu. Jest to przykład klasycznych płytek gresowych i ściennych, które można wykorzystać jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Limestone oferowane są w formatach 60x60cm i 25x75cm. Ciekawą dekoracją są płytki Boiserie uzupełnione listwami wykończeniowymi Zocalo 20x25cm i Cenefa 10x25cm. Dostępne modele w Ape Łazienki: Limestone Cream, Limestone Grey, Andria Grey, Andria Cream, Bazzani Grey, Bazzani Cream, Boiserie Limestone Cream i Boiserie Limestone Grey.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij