Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Livorno Stone

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Livorno Stone

Kolekcja Livorno wydobywa esencję naturalnego marmuru. Jego szaro-brązowa kolorystyka zapewnia ciepło i trzeźwość, a w połączeniu z drewnem lub szlachetnymi materiałami szyją przestrzeń, zapewniając doskonały pobyt. Poza właściwościami estetycznymi, solidność i trwałość elementu sprawiają, że jest on optymalny zarówno dla okładzin, jak i podłóg. Płytki Livorno mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne, podłogowe, elewacyjne czy tarasowe. Obok klasycznych płytek zaprojektowano również płytki ścienne o trójwymiarowym wzorze i strukturalnym. Są to płytki imitujące kamień dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Livorno pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcje dostępne są w wymiarze 60x60cm i 25x75 cm. Dostępne kolory to: Livorno Perla, Livorno Perła Mural, Livorno Topo, Livorno Topo Mural, Livorno Gris, Livorno Gris Mural i Livorno Decorado.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij