Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Maison/Draw

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Maison/Draw

Kolekcja Maison/Draw inspirowana ulicami Paryża wpisuje się w trend Industrial czy Vintage i została stworzona przez dekoratora wnętrz i projektanta Francisco Segarrę. W projekcie płytki podstawowej Maison widać zużyty z biegiem czasu cement, na którym na krawędziach części płytki pojawia się charakterystyczny dla tego produktu wykwit solny, nadając mu bardzo żywy wygląd. Z kolei płytka dekoracyjna Maison Decor wyróżnia się wzornictwem geometrycznym. Płytka dekoracyjna daje ciepło w przeciwieństwie do prostszego i industrialnego stylu płytki podstawowej. Draw Diamond natomiast to białe płytki z delikatym wzorem składającym się z niebieskich lini tworzący rombu lub w przypadku płytki Draw Star gwiazdę. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij