Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Mindanao AK

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mindanao AK

Kolekcja Mindanao  to płytki gresowe imitujące kamień o matowej powierzchni to produkt dla tych, którzy kochają strukturę naturalnego i rustykalnego kamienia. Mindanao to płytki w stylu rustykalnym z efektem postarzenia sprawiają wrażenie pochodzenia z zamku czy dworu. Jest to wyjątkowo ciekawa i zdobna kolekcja płytek gresowych do stosowania na podłogę i na ścianę. Kolekcja dostępna jest w kolorze starej biali z przebarwieniami i dekory z czarnym wzorem roślinnym. Powierzchnie tej kolekcji charakteryzują się niuansami, detalami i fakturą przypominającą kamień w odcieniach, wszystkie te elementy dają efekt wyjątkowości. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to 60x60cm. Dostępne kolory to Mindanao, Mindanao Decor, Mindanao Termo 01 i Mindanao Term 02. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij