Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Mystone Pietra Italia

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mystone Pietra Italia

Kolekcja Mystone Pietra Italia to płytki gresowe o efekcie kamienia. Mystone Pietra Italia charakteryzuje się płytkami, które pasują do współczesnych przestrzeni, takich jak miejsca pracy, powierzchnie zewnętrzne, elewacje wentylowane. Kolekcja w dwóch kolorach: Beige - beżowym i Grigio - szarym i w czterech formatach – 60x120, 30x120, 60x60 i 30x60 cm. Przeznaczona do układania w przestrzeniach wewnętrznych i zewnętrznych, komercyjnych i mieszkalnych. Mystone Pietra Italia jest idealna na posadzki i okładziny zewnętrzne do obiektów mieszkalnych i komercyjnych o niskim natężeniu ruchu. Kolekcja o ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno w nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy Industrial. Płytki Mystone Pietra Italia pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij