Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Neon

Kolekcja Neon

Kolekcja Neon, płytki gresowe utrzymane w biało czarnej kolorystyce. Na serię składają się płytki bazowe  w kolorach białym Neon Light i czarnym Neon Dark oraz płytki z wzorami geometrycznymi Neon Lines 20x20, Neon Stars 20x20, Neon Circles i Neon Net 20x20. Kafle gresowe z tej kolekcji to propozycja nowoczesnego designu, z płytek można tworzyć ciekawe aranżacje, które w połączeniu ze stonowaną kolorystyką dają ciekawy i niepowtarzalny efekt w aranżacji łazienki, salonu czy kuchni. Są to hiszpańskie płytki gresowe o uniwersalnym zastosowani, możemy je wykorzystać jako płytki podłogowe jak i płytki ścienne, produkowane są na podkładzie gresowym, co czyni je mrozoodpornymi. Można je dzięki temu układać również na zewnątrz np na tarasie czy balkonie.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salon, płytki elewacyjne, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki na kominek, płytki na taras, Płytki na balkon.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij