Menu

Kategorie

Kolekcja Nusa

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nusa

Nusa to kolekcja ciepłych płytek gresowych w formacie 25x25 cm, utrzymanych w trzech pastelowych kolorach. Bazowe płytki utrzymane w kolorach botanicznych zieleni, niebieskim i beżowym, harmonizują idealnie z dopełniającymi kaflami tej kolekcji o roślinach wzorach Botanic. Powierzchnia płytek bazowych ma bardzo ciekawe wykończenie, nie są to typowe monokolory, ich powierzchnia jest cieniowana, gra odcieni danego koloru. Płytki  z tej kolekcji to bardzo uniwersalny produkt,  wytwarzane są na gresowym podkładzie. Płytki Nusa mają zastosowanie jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Jest to ciekawa propozycja płytki do kuchni, płytek łazienkowych. Możemy je wykorzystać również w aranżacji obiektów użytkowych typu przedszkole, szkoła,  hotel, restauracja czy kawiarnia. Dodatkowym atutem płytek z tej kolekcji jest fakt że są to płytki mrozoodporne, mogą być wykorzystane jako okładzina na zewnątrz. Modele dostępne to: Nusa Sapphire, Nusa Jade, Nusa Taupe, Botanic Sapphire, Botanic Jade i Botanic Taupe.


Zastosowanie płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki na balkon, płytki tarasowe, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij