Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Old Viv

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Old Viv

Kolekcja Old Vic to klasyczne płytki gresowe imitujące kamień o lekko nierównej powierzchni. Jest to kolekcja imitująca kamień w czterech kolorach beżu, perłowym i szarości dostępna w praktycznych formatach 60x120, 80x80, 59x59 i 29,5x59cm. Cecha wyjątkowa płytek Old Vic jest ich antybakteryjna powierzchnia IMMUNE chroniąca przed czynnikami bakteriologicznymi ze skutecznością 99,9%. Antybakteryjne nanocząsteczki zintegrowane ze szkliwem zapewniają elementom aktywną ochronę przez cały okres użytkowania materiału. Kafle Old Vic przeznaczone są do wnętrza nowoczesnego, klasycznego, rustykalnego czy industrial. Wyglądają bardzo naturalnie ożywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i stopnicy narożne z zaokrąglonym bokiem dostępne w poszczególnych rozmiarach od 29,5x59 i 30x120 cm, skontaktuj się z nami pod indywidualne zamówienie. Oferujemy modele: Old Vic Beige, Old Vic Gris, Old Vic Perla i Old Vic Pizarra.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij