Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Oxiline

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Oxiline

Kolekcja Oxiline z fabryki Baldocer to płytki gresowe imitujące rdzawy metal. Płytki gresowe są mrozoodporne, rektyfikowane i posiadają matową powierzchnię. Wysokie parametry techniczne płytek z kolekcji Oxiline pozwalają na ich wykorzystanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej jak również na zewnątrz. Płytki Oxiline dostępne są w formacie 260x120cm. Cała kolekcja Oxiline oferowana jest w naturalnej kolorystyce rdzewiejącego metalu. Podstawowe kolory to Oxiline Cobre Lapado i Oxiline Grafito Lapado. Kolekcja Oxiline to płytki które możemy wykorzystać zarówno w aranżacji wnętrz nowoczesnych, industrialnych jak i klasycznych a nawet rustykalnych. Połączenie z elementami drewna daje możliwość stworzenia wnętrza uniwersalnego i ponadczasowego. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytka na taras, płytka na balkon, płytka na chodnik. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij