Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Patagonia GF

Ilość: 28

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 28

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Patagonia GF

Kolekcja Patagonia to płytki gresowe o matowym wykończeniu, w których żyje siła kamienia amerykańskiego, o mocnej osobowości i wielkim bogactwie detali. Produkt ujawnia polodowcowe pochodzenie tej krainy o ekstremalnych, nieregularnych kształtach, powstałych w wyniku erupcji płaszcza, z osadami morskimi i bazaltowymi tworzącymi zachwycające naturalne otoczenie. Ta głęboka intensywność przejawia się w Marengo, szary odcień, który przywodzi na myśl płaszcz cementowych głazów, odsłonięte piaszczyste osady o migdałowym odcieniu i jasność jasnych piaszczystych plaż o białym odcieniu. Naturalne bodźce dla żywiołowego i urzekającego kamienia dostarczanego we wszystkich formatach, 60x120, 45x90 i 32x62 cm, aby pokryć najnowocześniejsze i kosmopolityczne przestrzenie.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij