Menu

Kategorie

Kolekcja Plus

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Plus

Kolekcja Plus to płytki gresowe imitujące kamień dostępne w formacie 60x120cm.To kafle produkowane na podkładzie gresowym o polerowanej powierzchni i ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach i podłodze zarówno nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy country. Płytki Plus pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oba modele płytek są rektyfikowane i przeznaczone do zastosowania wewnątrz. Dostępne kolory płytke to: Plus Cream i Plus Pearl.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij