Menu

Kategorie

Kolekcja Polo-Pul

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Polo-Pul

Kolekcja Polo-Pul to płytki gresowe o nietypowym wzornictwie imitujące drewno i kamień. Jest to ciekawa propozycja płytki imitującej kamień czy marmur która posiada obramowanie jakby z desek. Ta propozycja płytek drewnopodobnych w połączeniu z kamieniem o wykończaniu Pulido w kolorze brązowo-kremowym. Kolekcja składa się z płytek gładkich z delikatną strukturą imitującą drewno i z użyleniem w przypadku imitacji kamień. Płytki Polo-Pul mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne lub podłogowe. Są to płytki dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kolekcja oferowana w formacie 79x79 cm posiada rektyfikowane krawędzie.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij