Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Skyline

Kolekcja Skyline

Kolekcja Skyline to seria płytek gresowych w formatach 22x90 i 22x25 w wersji heksagonalnej. Są to kafle utrzymane w trzech odcieniach szarości z przetarciami powierzchni o lekko metalizującej powierzchni. W ofercie z tej kolekcji znajdziemy płytki  Skyline White, Skyline Grey i Skyline Antracite. Nowoczesne płytki bardzo eleganckie o ciekawej strukturze tworzące wyjątkowy efekt końcowy. Są to hiszpańskie płytki gresowe z oferty fabryki Codicer o bardzo szerokim zastosowaniu, mogą być użyte jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Modny i nowoczesny design, połączenie płytek prostokątnych i płytek heksagonalnych i ciekawa kolorystyka daje możliwość aranżacji na wiele sposobów, tworząc ciekawe nietuzinkowe wnętrza z charakterem. Idealna propozycja płytek łazienkowych, płytek do kuchni, płytek do salonu oraz płytek na taras czy elewację ponieważ jak każdy gres są one mrozoodporne.

Zastosowanie: Płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki balkonowe, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij