Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Swatch

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Swatch

Kolekcja Swatch składa się z płytek gresowych w kształcie prostokątnym w rozmiarze 8x44,25 cm. Kafle dostępne są w kolorystyce szarym, beżowym, białym i grafitowym o matowej powierzchni. Płytki posiadają delikatny wzór kratki na powierzchni przypominający naturalną tkaninę plecioną typu len czy bawełna. Zastosowanie ich jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu np. w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Płytki na podkładzie gresowym mają uniwersalne zastosowanie, mogą być układane w każdym wnętrzu na ścianach czy na podłodzę. Dostępne kafel to: Swatch Grafito, Swatch Perla, Swatch Crema i Swatch Blanco.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki tarasowe, płytki na balkon, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij