Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Vesuvio

Kolekcja Vesuvio

Kolekcja Vesuvio płytki gresowe w formacie 60x60 o rdzawej metalizowanej powierzchni. Są to kafle o uniwersalnym zastosowaniu, mogą być wykorzystane jako płytki ścienne, jako płytki podłogowe, czy dzięki temu ze są mrozoodporne, jako płytki na taras czy elewacje.
Płytki gresowe z kolekcji Vesuvio dzięki interesującej i nietuzinkowej stylistyce i bogatemu wzornictwu są propozycją do stworzenia ciekawej aranżacji zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i w obiektach użyteczności  publicznej. Są to kafle gresowe, mrozoodporne które można zastosować jako element elewacji, jako płytki na taras czy na balkon. Płytki te to ciekawa propozycja płytek na podłogę, płytek do kuchni, płytek łazienkowych czy do salonu. Kafle te mają rektyfikowane wykończenie krawędzi, dzieki czemu można zastosować przy układaniu fugę o minimalnej grubości 2 mm.

Zastosowanie. Płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki ścienne, płytki do salonu, płytki na elewacje, płytki na taras, płytki do salonu, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij